Bozkurt Metal

Ataşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Bozkurt Metal hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Bozkurt Metal İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BOZKURT METAL HIRDAVAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Boran Karakülah)
Adres:
Ferhatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 39. Sok. 8 Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'da faaliyet gösteren Bozkurt Metal; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Bozkurt Metal geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Bozkurt Metal müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Bozkurt Metal, özellikle Ataşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Bozkurt Metal sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Bozkurt Metal malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Bozkurt Metal ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading