Birlik Alçıpan

Esenyurt Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Birlik Alçıpan hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Birlik Alçıpan İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BİRLİK ALÇIPAN DEKORASYON İNŞAAT TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Bilal Türk)
Adres:
Bağlarçeşme Mah. 1121 Sok. 54 Esenyurt / İstanbul

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren Birlik Alçıpan; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Birlik Alçıpan geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Birlik Alçıpan müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Birlik Alçıpan, özellikle Esenyurt ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Birlik Alçıpan sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Birlik Alçıpan malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Birlik Alçıpan ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading