Beş Renk Yapı Malzemeleri

Kartal Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Beş Renk Yapı Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Beş Renk Yapı Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BEŞRENK YAPI MALZEMELERİ ORMAN ÜRÜNLERİ GIDA TEMİZLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Kordonboyu Mah. Hürriyet Cad. 54 Hakkı Bey İşh. D:4 Kartal / İstanbul

İstanbul Kartal'da faaliyet gösteren Beş Renk Yapı Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Beş Renk Yapı Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Beş Renk Yapı Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Beş Renk Yapı Malzemeleri, özellikle Kartal ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Beş Renk Yapı Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Beş Renk Yapı Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Beş Renk Yapı Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading