Berberoğulları Nalburiye

Sultangazi Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Berberoğulları Nalburiye hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Berberoğulları Nalburiye İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BERBEROĞULLARI İNŞAAT MALZEMELERİ PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Cebeci Mah. Çanakkale Şehitleri Cad. 144 Sultangazi / İstanbul

İstanbul Sultangazi'de faaliyet gösteren Berberoğulları Nalburiye; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Berberoğulları Nalburiye geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Berberoğulları Nalburiye müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Berberoğulları Nalburiye, özellikle Sultangazi ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Berberoğulları Nalburiye sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Berberoğulları Nalburiye malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Berberoğulları Nalburiye ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading