Balcı Kardeşler Nalbur

Beşiktaş Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Balcı Kardeşler Nalbur hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Balcı Kardeşler Nalbur İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BALCILAR 2 İNŞAAT LTD.ŞTİ. (Mehmet Balcı)
Adres:
Levazım Mah. Çayır Sok. 4 Beşiktaş / İstanbul

İstanbul Beşiktaş'da faaliyet gösteren Balcı Kardeşler Nalbur; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Balcı Kardeşler Nalbur geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Balcı Kardeşler Nalbur müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Balcı Kardeşler Nalbur, özellikle Beşiktaş ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Balcı Kardeşler Nalbur sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Balcı Kardeşler Nalbur malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Balcı Kardeşler Nalbur ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading