Ayyıldız Teknik Hırdavat

Yahşihan Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ayyıldız Teknik Hırdavat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ayyıldız Teknik Hırdavat İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Ahmet Ayyıldız)
Adres:
Yenişehir Mah. Ankara Cad. 3 Yeni San. Sit. B2 Blok Yahşihan / Kırıkkale

Kırıkkale Yahşihan'da faaliyet gösteren Ayyıldız Teknik Hırdavat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ayyıldız Teknik Hırdavat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ayyıldız Teknik Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ayyıldız Teknik Hırdavat, özellikle Yahşihan ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ayyıldız Teknik Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ayyıldız Teknik Hırdavat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ayyıldız Teknik Hırdavat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading