Avşar Yapı Market

Niğde Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Avşar Yapı Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Avşar Yapı Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AVŞAR YAPI MARKET İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TARIM ÜRÜNLERİ AKARYAKIT TİC.SAN.LTD.ŞTİ.
Adres:
Çayır Mah. Cumhuriye Blv. Murat Zeren Cad. 28 Niğde Niğde / Niğde

Niğde Niğde'de faaliyet gösteren Avşar Yapı Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Avşar Yapı Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Avşar Yapı Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Avşar Yapı Market, özellikle Niğde ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Avşar Yapı Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Avşar Yapı Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Avşar Yapı Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading