Aktaşlar Yapı Malzemeleri

Kadıköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Aktaşlar Yapı Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Aktaşlar Yapı Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AKTAŞLAR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Merdivenköy Mah. Katip Nazmiler Cad. 12/A Kadıköy / İstanbul

İstanbul Kadıköy'da faaliyet gösteren Aktaşlar Yapı Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Aktaşlar Yapı Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Aktaşlar Yapı Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Aktaşlar Yapı Malzemeleri, özellikle Kadıköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Aktaşlar Yapı Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Aktaşlar Yapı Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Aktaşlar Yapı Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading