Adbay İnşaat Elektrik Elektronik

Bayrampaşa Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Adbay İnşaat Elektrik Elektronik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Adbay İnşaat Elektrik Elektronik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ADBAY İNŞAAT ELEKTRİK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.
Adres:
Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Bayrampaşa'da faaliyet gösteren Adbay İnşaat Elektrik Elektronik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Adbay İnşaat Elektrik Elektronik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Adbay İnşaat Elektrik Elektronik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Adbay İnşaat Elektrik Elektronik, özellikle Bayrampaşa ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Adbay İnşaat Elektrik Elektronik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Adbay İnşaat Elektrik Elektronik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Adbay İnşaat Elektrik Elektronik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading