7A Yapı Market

Karadenizereğli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren 7A Yapı Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

7A Yapı Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ALİMLER HIRDAVAT ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT VE MALZEMELERİ LTD.ŞTİ.
Adres:
Belenyeni Mah. Sanayi Cad. 22/H Karadenizereğli / Zonguldak

Zonguldak Karadenizereğli'de faaliyet gösteren 7A Yapı Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan 7A Yapı Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren 7A Yapı Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan 7A Yapı Market, özellikle Karadenizereğli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan 7A Yapı Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. 7A Yapı Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda 7A Yapı Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading