İpekçioğlu

Kırıkkale Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren İpekçioğlu hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

İpekçioğlu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- İPEKÇİOĞLU LTD.ŞTİ. (Ahmet İpekci)
Adres:
Yenidoğan Mah. Millet Blv. 133 Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

Kırıkkale Kırıkkale'de faaliyet gösteren İpekçioğlu; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan İpekçioğlu geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren İpekçioğlu müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan İpekçioğlu, özellikle Kırıkkale ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan İpekçioğlu sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. İpekçioğlu malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda İpekçioğlu ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading