Aydın Yapı Malzemelri

Kadıköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Aydın Yapı Malzemelri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Aydın Yapı Malzemelri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AYDIN YAPI MALZEMELRİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Hüseyin Kocaer)
Adres:
Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. 75 Kadıköy / İstanbul

İstanbul Kadıköy'da faaliyet gösteren Aydın Yapı Malzemelri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Aydın Yapı Malzemelri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Aydın Yapı Malzemelri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Aydın Yapı Malzemelri, özellikle Kadıköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Aydın Yapı Malzemelri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Aydın Yapı Malzemelri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Aydın Yapı Malzemelri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading