Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri

Ağrı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Murat Güç)
Adres:
Yavuz Mah. Cumhuriyet Cad. 107 Ağrı Ağrı / Ağrı

Ağrı Ağrı'da faaliyet gösteren Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri, özellikle Ağrı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Tekbir Ticaret İnşaat Yapı Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading