Ala Kum Yapı

Kağıthane Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ala Kum Yapı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ala Kum Yapı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ALA KUM YAPI PROJE VE İNŞAAT TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Hüseyin Gültekin)
Adres:
Yahyakemal Mah. Talatpaşa Cad. 387/A Kağıthane / İstanbul

İstanbul Kağıthane'de faaliyet gösteren Ala Kum Yapı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ala Kum Yapı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ala Kum Yapı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ala Kum Yapı, özellikle Kağıthane ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ala Kum Yapı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ala Kum Yapı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ala Kum Yapı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading